PRŮBĚH MASÁŽE

Tantrickou masáž u nás provádíme na velkých madracích, za svitu svíček a zvuku relaxační hudby v klidném prostředí.

Součást tantra masáže jsou různé druhy doteku, od jemných až po dynamické. Zažijete hlazení jemnými peříčky a šátky. Přikládání horkých ručníků na tělo. Masáž bez použití oleje i s olejem. Tantra masáž zahrnuje celé tělo přijímajícího, od hlavy až po konečky prstů na nohách. Tantra masáž vám otevře cestu dokonalému fyzickému i psychickému uvolnění a pocítění energie v celém těle. Tenhle pocit přetrvává nějakou dobu po skončení masáže.

K dispozici je samozřejmě sprcha před masáží i po masáži.

oddelovac.png, 1,4kB

Základní tantra masáž:

Smyslný rituál probuzení životodárné sexuální energie, při kterém příjemně relaxujete celé své tělo i svou mysl. Zahrnuje seznamovací rituál pro navození důvěra, hlazení a hýčkání pomocí hebkých peříček a šátku. Přikládání teplých ručníků na tělo. Uvolňující masáž celého těla rozehřátým masážním olejem a intimní masáž joni či linganu, při které zažijete stoupání a klesání energie ve vlnách a její procítění v celém svém těle.

Cena 90 minut 1500,-
  120 minut 1800,-
oddelovac.png, 1,4kB

Tantra masáž body to body:

Body to body tantra masáž zahrnuje i masáž masérčiným nahým tělem, které vás dokonale připraví na přijímání intimní masáže joni či linganu, která je přirozenou součástí tantrické masáže.

Cena 90 minut 1800,-
  120 minut 2000,-
oddelovac.png, 1,4kB

Božská tantra masáž:

Božská tanra masáž se skládá s vonné koupele při které si můžete vychutnat masáž hlavy a šije. Dáje pokračuje jako klasická tantra masáž s prvky body to body masáže.

Tato hloubková relaxační masáž probouzí energii, pocity blaha a vnitřního naplnění.

Cena 120 minut 2300,-
oddelovac.png, 1,4kB

Čtyřruční tantra masáž:

Dopřejte si zážitek dokonalé harmonie čtyřruční masáže. Budete se ztrácet v množství nádherných doteků po celém svém těle. Doteky čtyř rukou vám umožní se hluboce ponořit do meditace a prožitku a zprostředkuje vám jedinečný zážitek. Žádné místo na vašem těle nezůstane opomenuto.

Cena 90 minut 3000,-
  120 minut 3500,-
oddelovac.png, 1,4kB

Partnerská tantra masáž:

Tantra masáž můžete sdílet i se svým partnerem. Společná tantra masáž je smyslným intimním zážitkem, který podporuje vzájemnou důvěru, přináší oživení a inspiraci a otvírá komunikaci o intimních tématech a vzájemných potřebách. Je to hluboký a sbližující zážitek vhodný pro všechny dvojice.

Cena 120 minut 4000,-
oddelovac.png, 1,4kB